Nietypowe pomysły na imprezy integracyjne


Dawniej imprezy integracyjne miały zwykle dość podobny przebieg i nie były w stanie niczym zaskoczyć swoich uczestników. Ostatnio zaczęło się to na szczęście zmieniać, dlatego teraz takie wydarzenie może przyjąć naprawdę nietypowy i zaskakujący charakter.

Prawdziwym przebojem ostatnich lat są tematyczne Imprezy firmowe Poznań. Ich motywem przewodnim może być np. sport, który doskonale motywuje do działania. Pracodawcy zapraszają więc swoje świeżo utworzone zespoły na spływy kajakowe, rajdy motocyklowe czy wyścigi konne. Czasem też proponują pracownikom różne zabawy zespołowe, które przy okazji uczą wszystkich współpracy.

Oczywiście charakter takiej imprezy integracyjnej powinien być dopasowany do tego, czym w ogóle zajmuje się konkretna firma. Jeżeli bowiem nijak nie jest ona związana ze światem sportu, zatrudnione w niej osoby mogą nie mieć ochoty na branie udziału w wyścigach czy zawodach. Inne rzeczy czy atrakcje spodobają się naukowcom, a inne specjalistom od mody czy informatyki. Należy mieć to na uwadze, by przypadkiem nie zaproponować swoim pracownikom czegoś, co kompletnie im się nie spodoba.